For Honor Gold Edition

Sledovat Koupit Zde
9

Úžasný

For Honor Gold Edition
For Honor Gold Edition

Ubisoft začal svoji tiskovou konferenci trošku netradičně a namísto vytažení nějaké klasiky jako například Assassin's Creed se jako jedna z prvních her dostala ke slovu For Honor. Jde o zcela novou značku, podle slov šéfa Ubisoftu, zcela novém žánru. Nová značka určitě ano, ale žánr se zdá být jakýmsi multiplayerovým mixem hratelnosti z Mount & Blade a War for the Roses.

For Honor je tedy rychlá akční rubačka ze středověku, bez draků a magie. Nemůžete se spoléhat na kouzla nebo nějaká monstra. Pro vaše přežití bude klíčová jen a pouze vaše zbraň. Je už na vás, jestli se rozhodnete hrát za vikinga, rytíře, nebo samuraje, ale pokaždé musíte spoléhat pouze na sebe, výjimečně na své parťáky.

Celá hra se totiž odehrává ve válce a bojiště jsou plná chaosu. Jak už se můžete přesvědčit na přiložených videích, ve For Honor rozhodně nebudete na bojiště jen vy a váš protivník. Na mapě budou pobíhat desítky, možná i stovky postav a je na vás, do jakého koutku bojiště se dostanete. Ať už ale skončíte kdekoliv, využijete prý inovativní systém soubojů jménem Art of Battle.

3DGame, Velikost: 32,3 GB

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ztracené Heslo