Gregův Transformační Kalendář

  • Gregův Transformační Kalendář
  • Gregův Transformační Kalendář
  • Gregův Transformační Kalendář

Gregův transformační kalendář přináší tříměsíční, den za dnem, úspěšnou tabulku. Ať už jsi začátečník, který se akorát přihlásil do posilovny nebo se prostě jenom vracíš do svojí rutiny a rozhoduješ se, že dnešek je posledním dnem tvých výmluv. Pak tato mapa je tvou vstupenkou na cestě za úspěchem v pouhých 90 dnech!
Staneš se osobou o který jsi věděl, že jsi jí vždycky mohl být.

1. Měsíc

Kardio
Fit Test
Celé TěloPrsaZádaRamenaBřišní Svaly
Kardio
RuceNohyMimo PosilovnuTriceps
Prsa
Biceps
Záda
Břišní svaly
NohyBřišní Svaly
Kardio
Celé TěloOdpočinekPrsaTriceps
Břišní Svaly
Biceps
Břišní Svaly
RamenaZádaMimo PosilovnuNohyPrsa
Předloktí
Záda
Břišní Svaly
Kardio
Ramena
Prsa
Břišní Svaly
Ruce
Celé TěloPrsa
  • V této tříměsíční mapě je všechno zajištěno pro tvůj úspěch! Jaký den posilovat, v jaký den provést kardio a dokonce v jaké dny odpočívat… Jenom se oddej té tvrdé dřině a sleduj, jak tvoje tělo roste! Ujisti se, že během té cesty si všechno zdokumentuješ, dělej si fotky a nakonec neuvěříš, kým jsi BÝVAL!!!
  • Brzy bude kalendář doplněn interaktivními hyperlinky, kde vyběhne okno příslušné svalové skupiny, na kterou jsi klikl a budeš si tak moci vybrat z jednoho či více instruktážních videí.
  • Ujisti se, že pokaždé provedeš rozdílný druh cvičení na danou partii, až ji budeš opakovat. NEDĚLEJ dvakrát stejné cvičení za sebou. Je důležité obměnit cviky a nechat tělo hádat, co se bude dít, aniž by si zvykalo na stereotyp tvého cvičení. Protože tělo, když hádá, tak roste!
  • Dny. kde jsou psané dva cviky, je nejlepší si rozdělit cvičení ráno a večer. Tělo má limitovanou zásobu energie a tímto způsobem zajistíš, že dostaneš 100 % z každého cvičení.

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ztracené Heslo