Videa

Všechna videa s CZ titulky

9.7

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Přiznání Členů [Cz – Titulky]

Přiznání Členů je meeting fandů, kteří hovoří o tom, co pro ně Greg Plitt znamená a o tom, jak jim obrátil život k lepšímu.

9.9

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Psychická Transformace [Cz – Titulky]

Psychická Transformace - Ano, je to tu! Konečně jste se dočkali a video spatřilo světlo světa. Snad se bude líbit a přinese rozhřešení spolu s motivac...[Číst Více]

Greg Plitt – ABSolutní Síla Vysekanosti [Blog]

Video nese jméno odvozené od originálního názvu ABSolute Power Shred. Břišní svalstvo je svalstvo, které můžete trénovat každý den. Skládá se z vrchní...[Číst Více]

8.7

Uživ. Průměr

Fearless Motivation – Jsem Bojovník [Cz – Titulky]

Jsem bojovník a dostanu se přes všechny překážky, které mi život postaví do cesty! Nejsem přeživší, jsem válečník! Motivace od Team Fearless

Greg Plitt – Efekt Alkoholu [Blog]

Snažíte se vybudovat svalovou hmotu a rádi občas pijete s kamarády alkohol? Přečtěte si, jaký je efekt alkoholu na vaše tělo.

10

Uživ. Průměr

Nick Vujicic – Překonání Beznaděje [Cz – Titulky]

Překonání Beznaděje - Nick Vujicic - Souvislá a nádherná řeč, která vám otočí pohled v momentě, kdy jste nahněváni na svůj život a jeho vývoj.

9.3

Uživ. Průměr

Když Jsou Časy Drsné – [Cz – Titulky]

Co děláte v momentech, kdy zažíváte drsné časy? Ztratili jste motivaci a příjmuli porážku, nebo hledáte cestu zpátky na výsluní?

Greg Plitt – Prsní Hrdost – „Cviky“ [Cz – Titulky]

Prsní Hrdost - možná zvláštní název, ale rozhodně drsný cvičení, kterým si nedokáže projít jen tak každý. Jste připraveni na výzvu?

Ztracené Heslo