Videa

Motivační videa s CZ titulky.

Greg Plitt – Focení – Prášek [Cz – Titulky]

Video z focení Grega Plitta, kde používá mouku ve spolupráci s úžasným týmem profesionálů, aby dosáhl strhujících fotek na obálku časopisu.

Greg Plitt – Vždy Buď Přítomný [Cz – Titulky]

Jedna z mnoha Gregových perel. Buď přítomný kdykoliv se k něčemu váže tvé jméno, buď přítomný kdykoliv máš nějakou povinnost.

Greg Plitt – Motivační VideoBlog [Cz – Titulky]

Přináším vám poslední motivační videoblog, který byl vydaný na oficiálním YouTube kanálu Grega Plitta. Doufám, že se vám bude líbit.

Greg Plitt – Neboj Se Smrti [Cz – Titulky]

Motivační video, které využívá tématiku smrti k tomu, aby vám perspektivně otevřelo oči a uvědomilo vás, že smrt není něco, čeho se musíte bát.

Greg Plitt – Ranní Výživa [Blog]

Jestli nemáte jasno nebo máte chuť experimentovat se suplementací, pak velice doporučuji tento článek nazvaný "Ranní výživa" od Grega Plitta.

Greg Plitt – Focení na obálku Natural

Záběr "za kamerou" nebo spíš "za foťákem", kde Greg Plitt fotil pro titulní obálku časopisu Narutal Muscle. Takhle vypadá život hvězdy.

Greg Plitt – Ektomorfové (hubeňouři) [Blog]

Ektomorfové jsou zpravidla hubení. Mají štíhlé končetiny, špatně nabírají svalovou hmotu a tuk. My se podíváme na to, jak tenhle proces zvrátit.

Greg Plitt – Velká Radost [Cz – Titulky]

Greg Plitt se snaží popsat, jak skvělý pocit zažijete v posilovně, když tomu dáte všechno, co v sobě máte.

Greg Plitt – Síla Smrti [Cz – Titulky]

Na chvíli se odtrhněme od pronásledování našich snů a pojďme se zamyslet nad něčím, co je nezbytné, ale často opomíjené - Život

Ztracené Heslo