Blog

Blog plný fitness informací ve formě článků a videí.

Greg Plitt – Jak Zůstat Motivovaný [Cz – Titulky]

Nezlomná vůle

Jak zůstat motivovaný? Greg Plitt vyzradí tajemství, jak se donutit dokopat vaši prdel do posilovny nebo ať už jde o jiné povinnosti.

Greg Plitt – Jak Získat Svaly [Cz – Titulky]

Greg Plitt a jeho návod na to, jak získat svaly. Informační video nese částečný nádech motivačního ducha, jak je tomu u Grega známo.

Greg Plitt – Posílení Slabin, Stagnace [Cz – Titulky]

Dnes se podíváme s Gregem Plittem na pojem stagnace a to přesně v posilovně, když se váš svalový růst zastaví a jak tomuto jevu předejít, protože dřív...[Číst Více]

Greg Plitt – Jak Zvýšit Testosteron [Blog]

Reakce na časté dotazy ohledně užívání steroidů. Rady a tipy, jak si hladinu testosteronu zvýšit PŘÍRODNĚ - Steroidy a Gregův pohled na ně.

Greg Plitt – Alkohol a jeho efekt [Blog]

Snažíte se vybudovat svalovou hmotu a rádi občas pijete s kamarády alkohol? Přečtěte si, jaký je efekt alkoholu na vaše tělo.

Greg Plitt – Cheat Day Jídla [Blog]

Lidi, dnes večer mi přišel e-mail od Scotta, který je z Anglie. Píše mi, že můj život je pro něj velkým vzorem jak v trénování, tak všeobecně. Chce se...[Číst Více]

Greg Plitt – Jídlo Po Tréninku [Blog]

Greg Plitt a jídlo po tréninku - v tomto článku si ukážeme užitečné rady, jak se stravovat po vašem cvičení a čemu se naopak vyvarovat.

Greg Plitt – Ektomorf (hubeňouři) [Blog]

Ektomorfové jsou zpravidla hubení. Mají štíhlé končetiny, špatně nabírají svalovou hmotu a tuk. My se podíváme na to, jak tenhle proces zvrátit.

Greg Plitt – Ranní Výživa [Blog]

Jestli nemáte jasno nebo máte chuť experimentovat se suplementací, pak velice doporučuji tento článek nazvaný "Ranní výživa" od Grega Plitta.

Ztracené Heslo