Greg Plitt – Jak Zůstat Motivovaný [Cz – Titulky]

Nezlomná vůle
Blog Videa
Sledovat
10

Uživ. Průměr
JAK ZŮSTAT MOTIVOVANÝ?

1. SEŽEŇ SI PARŤÁKA

Podle Grega Plitta je klíčem k úspěchu společný trénink s vaším parťákem. Takže jestli jednoho nemáte, zkuste si vytipovat někoho. Může to být někdo, kdo chodívá do posilovny cvičit sám ve stejnou dobu jako vy. Dejte se s ním do řeči. Kdo ví, třeba zrovna on bude váš budoucí parťák! To je jeden ze způsobů, jak být a zůstat motivovaný.

Parťák vás při cvičení jistí, pomáhá vám zdolat pár posledních opakování, kdy už jste dávno narazili na svalové selhání. Nezapomínejte, v neposlední řadě, když jste na dně a jste domluvení jít cvičit, tak prostě jdete cvičit!
Od toho jste na tenhle úkol dva.

A proč?

Protože to není jen o vás. Váš kamarád na vás spoléhá, jenom bezpáteřní hajzl ho v tom nechá samotného.

2. STANOV SI PLNOHODNOTNÝ CÍL

Jestli cvičíš jenom proto, abys vypadal dobře a ve finále tvým motivem je ve skutečnosti upoutání pozornosti druhých lidí, stačit to nebude. Je to externí faktor, pro který vyvíjíš energii skrze cvičení. Předem ti říkám, že nezůstaneš motivovaný. Tahle pozornost tě odpoutá od tvé povinnosti brát to v posilovně vážně. Proč bys pak měl důvod tam jít?
Proto tolik lidí bere steroidy, nemají totiž dostatek trpělivosti a soustředěnosti to někam dotáhnout.
V podstatě přiznávají, že nestačí být tím, kým jsou.

Takže jak zůstat motivovaný? 

Tvůj cíl musí být pevně spjatý s konečným cílem, kterého chceš dosáhnout. Ať už je to bodybuilding nebo získání titulní stránky časopisu. Zkrátka ten cíl musí být velkolepý a nesmíš se bát mířit na měsíc, protože když mineš, alespoň skončíš mezi hvězdami.Cvičit jenom proto, protože tě to baví, to nestačí. Musí to být spojené s touhou a vášní. Je to ta vize, že se ke svému snu přibližuješ den za dnem. Pravidelností se dosahuje bezchybnosti. Na dnešku záleží.

ZŮSTAŇ MOTIVOVANÝ!

 

1 Komentář

  1. Ahoj, ďakujem za všetky preklady… každý deň mi pomáhajú! Neprestaň s tým😊😊

    Odpovědět

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo