Červenec 2017

Greg Plitt – Ramena I – „Cviky“ [Cz – Titulky]

Ramena I - Jedno z mnoha Gregových videí, které vám přináší širokou škálu cviků s přesnými pokyny, kterými se řídit při provádění těchto cviků.

9.8

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Život Je Hazard [Cz – Titulky]

Život je hazard - přesně takový nese název motivační videoblog od Grega Plitta, které má neuvěřitelnou hloubku k zamyšlení.

9.5

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Vždy Buď Přítomný [Cz – Titulky]

Jedna z mnoha Gregových perel. Buď přítomný kdykoliv se k něčemu váže tvé jméno, buď přítomný kdykoliv máš nějakou povinnost.

9.8

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Cvičební Partner [Cz – Titulky]

Greg Plitt v tomto videu promluví zvláště metaforicky o tom, jak je důležité mít parťáka ve fitku. Také se dozvíte něco z jeho raného dětství.

7.8

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Focení – Prášek [Cz – Titulky]

Video z focení Grega Plitta, kde používá mouku ve spolupráci s úžasným týmem profesionálů, aby dosáhl strhujících fotek na obálku časopisu.

9.5

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Motivační VideoBlog [Cz – Titulky]

Přináším vám poslední motivační videoblog, který byl vydaný na oficiálním YouTube kanálu Grega Plitta. Doufám, že se vám bude líbit.

9.7

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Neboj Se Smrti [Cz – Titulky]

Motivační video, které využívá tématiku smrti k tomu, aby vám perspektivně otevřelo oči a uvědomilo vás, že smrt není něco, čeho se musíte bát.

9.5

Uživ. Průměr

Greg Plitt – Let Balónem

Pojďte se s Gregem společně proletět při letu balónem a uzřete video, které je dostupné pouze pro členy Gregovy stránky. Kdo z vás už někdy letěl baló...[Číst Více]

Ztracené Heslo