Gregův Transformační Kalendář

  • Gregův Transformační Kalendář
  • Gregův Transformační Kalendář
  • Gregův Transformační Kalendář

Gregův transformační kalendář přináší tříměsíční, den za dnem, úspěšnou tabulku. Ať už jsi začátečník, který se akorát přihlásil do posilovny nebo se prostě jenom vracíš do svojí rutiny a rozhoduješ se, že dnešek je posledním dnem tvých výmluv. Pak tato mapa je tvou vstupenkou na cestě za úspěchem v pouhých 90 dnech!
Staneš se osobou o který jsi věděl, že jsi jí vždycky mohl být.

2. Měsíc

Biceps
Záda
Ramena
Triceps
Nohy Břišní Svaly
Kardio
Fit Test
Odpočinek
Prsa
Ruce Nohy Záda Ramena Mimo Posilovnu Celé Tělo
Břišní Svaly
Kardio
Mimo Posilovnu Celé Tělo Prsa Záda Ramena
Nohy Břišní Svaly
Ruce
Odpočinek Triceps
Prsa
Biceps
Záda
Ramena
Břišní Svaly
Kardio
Nohy
Odpočinek Břišní Svaly
Mimo Posilovnu
Celé Tělo Břišní Svaly
Kardio
Prsa
  • V této tříměsíční mapě je všechno zajištěno pro tvůj úspěch! Jaký den posilovat, v jaký den provést kardio a dokonce v jaké dny odpočívat… Jenom se oddej té tvrdé dřině a sleduj, jak tvoje tělo roste! Ujisti se, že během té cesty si všechno zdokumentuješ, dělej si fotky a nakonec neuvěříš, kým jsi BÝVAL!!!
  • Brzy bude kalendář doplněn interaktivními hyperlinky, kde vyběhne okno příslušné svalové skupiny, na kterou jsi klikl a budeš si tak moci vybrat z jednoho či více instruktážních videí.
  • Ujisti se, že pokaždé provedeš rozdílný druh cvičení na danou partii, až ji budeš opakovat. NEDĚLEJ dvakrát stejné cvičení za sebou. Je důležité obměnit cviky a nechat tělo hádat, co se bude dít, aniž by si zvykalo na stereotyp tvého cvičení. Protože tělo, když hádá, tak roste!
  • Dny. kde jsou psané dva cviky, je nejlepší si rozdělit cvičení ráno a večer. Tělo má limitovanou zásobu energie a tímto způsobem zajistíš, že dostaneš 100 % z každého cvičení.

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo