Hitman

Sledovat Koupit Zde
8.3

Skvělý

7.9

Uživ. Průměr

Hitman
Hitman

Holohlavý nájemný vrah se v roce 2016 rozhodl vrátit ke kořenům série, tudíž jsme se opět dočkali rozsáhlých interaktivních úrovní, kde mohla naplno pracovat naše temná fantazie.

Hitman totiž není o tom, abyste svůj cíl jednoduše odpráskli – je potřeba hezké porce vynalézavosti. Je fajn, že se právě tohle vrátilo, avšak tvůrci a vydavatel si některé fanoušky poněkud rozhněvali, když se rozhodli Hitmana vydávat epizodicky v průběhu celého roku. Nyní už máme veškerý obsah pěkně pohromadě včetně vánočního nášupu, takže nastává příležitost zvážit, zda má smysl konečně obléknout černé sako a oholit si hlavu. Alespoň virtuálně.

K prvnímu dílu série Hitman jsem se dostal krátce po jeho vydání, tedy někdy kolem roku 2000. Tehdy mi naprosto učarovala nejen grafická stránka hry, obrovské úrovně, ale především způsob, jakým fungovala celá simulace herního světa. Cíl byl většinou jen jeden, zatímco ostatní postavy v okolí tvořili jen civilisté, případně členové ochranky. Ve výsledku jste tak získali pocit, že se skutečně nacházíte třeba v přepychové asijské restauraci, protože se všichni kolem chovali (s přihlédnutím k tehdejší technologii) velmi přirozeně. Zároveň jsem však byl šokovaný naprosto brutální obtížností, kdy jedna chyba znamenala v podstatě konec celé mise. Na druhou stranu to byla fenomenální výzva, která se jen tak někde jinde neobjevila.

CPY // Velikost: 63,5 GB

Hra je ve verzi 1.9.0 a obsahuje všechny DLC rozšíření

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo