Just Cause 3

Sledovat Koupit Zde
7

Dobrý

Just Cause 3
Just Cause 3

Hrdina stojící na letící Cessně, raketomet v ruce, nalétávající helikoptéry, ocelová bouře rotačních kulometů. Krkolomný seskok padákem, honička vojenských vozidel, nájezd nepřátel na sídlo, exploze buší do činelů všude kolem. Takhle vypadá první mise v Just Cause 3. Hra naznačí hned z kraje, co od ní zhruba čekat. Rej destrukce a akrobatické kousky, ze kterých musí Isaac Newton rotovat v hrobě jak plynová turbína. Buďme ale upřímní, výše uvedený popis však sedí nejen na úvodní seznámení s šílenstvím hry, ale rovnou i na všechny ostatní mise. V Just Cause 3 budete ničit, rozmetávat, pustošit, rozbíjet, bořit, odstřelovat, rozstřelovat, přejíždět, detonovat, demolovat, odpalovat, střílet a nakonec ještě trochu likvidovat. Nic víc, nic míň.

Všechno zmíněné je bohužel podloženo velice slabým příběhem. Dějová linka sleduje revoluci v utlačované zemi, kterou musí Rico Rodriguez osvobodit. Nic dalšího už v podstatě není nutné dodávat, to je totiž vše, čeho se od zápletky dočkáte. Žádné zvraty, překvapení nebo alespoň nějaké ozvláštnění nečekejte. Ani jednou si nemůžete vybrat dějové řešení situace, vše je jasně nalinkované a pointa je jasná - zničit toho co nejvíc.

CPY, Velikost: 60 GB

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo