Mafia III: Faster, Baby! Recenze

Sledovat Koupit Zde

INFORMACE O OBSAHU

Sinclair Parish je malé městečko na západ od Bayou, ve kterém s pomocí násilí a rozséváním strachu vládne šerif „Slim“ Beaumont. Poté, co dojde k vraždě vůdce bojovníků za občanská práva a perzekuci dalších aktivistů, spojí Lincoln síly s Roxy Laveauovou a pustí se s ní do výbušné mise, během níž odhalí zkorumpované prostředí města. Na cestě, během níž postaví celou kancelář šerifa před spravedlnost, je čeká spousta vysokooktanových honiček, velkolepých taktických soubojů i lstivých akcí.

SINCLAIR PARISH:

Zcela nové zapadlé město na východ od Bayou řídí zkorumpovaný muž zákona, který svou představu o jediném správném způsobu života u ostatních vynucuje strachem a násilím. Rozsáhlý a rozmanitý terén doslova svádí k velkolepým automobilovým honičkám a zbrusu novým způsobům boje.

NOVÝ PŘÍBĚH O RODINĚ, ZRADĚ A ODPLATĚ:

Spolu s místní aktivistkou Roxy Laveauovou se rozhodnete pomstít vraždu významného představitele hnutí za občanská práva a postavit místního šerifa „Slima“ Beaumonta i jeho zkorumpovanou bandu před spravedlnost.

NOVÁ CESTA ODPLATY:

Pokročilé kaskadérské kousky a bojové techniky, nová vozidla i zbraně nabízejí zcela nové možnosti, jak se postavit nepříteli – ať už na nohou či zpoza volantu.

VELKOLEPÉ ODMĚNY:

V rozšíření Přidej, kotě! na vás čekají nové odměny, s jejichž pomocí bude vaše cesta odplaty ještě osobnější. Rozpoutejte chaos s Roxyiným samopalem s tlumičem MK 1020 a sešlápněte plyn její káry Lassiter Nightcrawler. Navíc získáte přístup ke kostýmům Modrý génius a Zkušenost i spoustě dalšího.

Dobrý

  • Cutscény

Špatný

  • Herní doba 2 hodiny max
  • Príběh
5.3

Průměrný

Ztracené Heslo