Mafia III: Stones Unturned

Sledovat Koupit Zde
7

Dobrý

Mafia III: Stones Unturned

John Donovan se cítí vázán bratrstvím zformovaným ve Vietnamu, a proto se nikdy neostýchal doprovodit Lincolna Claye na cestě odplaty. Když se v New Bordeaux objeví Connor Aldridge, zrádce, který kdysi Donovana nechal napospas smrti a který nyní v honbě za vysoce výbušným ztraceným nákladem rozpoutá v celém městě násilí, může Lincoln Johnovi jeho laskavost vrátit. Likvidace Aldridgeovy armády žoldáků totiž bude vyžadovat Lincolnovu a Donovanovu těsnou spolupráci. Zapojte do boje těžké zbraně, vyzbrojená vozidla, odstřelovačskou podporu i jedinečné odměny, zastavte Aldridge a ochraňte svobodný svět.

ZÁVODY VE ZBROJENÍ

Donovan a Lincoln se spřátelili ve válkou zpustošené vietnamské džungli. Donovana zradil zběhlý agent Connor Aldridge a nechal ho napospas jisté smrti. Aldridge se teď v honbě za sestřeleným vojenským letadlem a jeho nebezpečným nákladem objevil v New Bordeaux. Donovan a Lincoln se musí spojit a zastavit jeho armádu žoldáků.

Velikost: 47.56 GB // Codex

Hra obsahuje všechny předešlé DLC rozšíření + základní hru. Mafia Stones Unturned má českou lokalizaci.

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo