Mirror’s Edge Catalyst

Sledovat Koupit Zde
7

Dobrý

5.5

Uživ. Průměr

Mirror’s Edge Catalyst
Mirror’s Edge Catalyst

Pořád naživu. Značka Mirror’s Edge se probudila ze zimního spánku a chce být zase relevantní. V roce 2008 někoho překvapila a potěšila, jiné zase odradila a nebavila. Většina hráčů ji ale svými peněženkami ignorovala. Z jedničky se stal dnes už dobře známý případ masivně propagované nové značky, která komerčně neuspěla. I proto jsme museli čekat na pokračování dlouhých osm let. Nazývat ale Mirror’s Edge Catalyst pokračováním není úplně přesné. Nejde ovšem ani o reboot, prequel nebo remake. A zároveň trochu ano. Catalyst je od každého něco a říkat hře můžete třeba "preboot". Nebo druhý pokus. Nakonec je to ale vlastně jedno. Podstatné je, že „dvojka“ na první díl nenavazuje a její znalost pro hraní nepotřebujete.

Příběh? Něco tu je, no...

Třeba o příběhu a postavách z jedničky nemusíte před hraním dvojky vědět vůbec nic. Příběh dvojky je stejně pouze hybatelem hratelnosti a není moc důležitý. Obsahuje jedno klišé za druhým a kvůli předvídatelnosti ztrácí na hlubším významu skoro jakákoliv scéna. Klišé se při vstupu rozdávalo i všem postavám, mezi kterými chybí snad jen přitroublá vtipná figurka a záporák s ruským přízvukem.

Jinak je tu všechno. Od namyšleného frajírka, co vás nemá v oblibě, až po nekompromisní šéfovou jedné buňky odboje. Ta zase nehledí doprava ani doleva a je ochotná jít za svým cílem doslova přes mrtvoly. Nechybí samozřejmě ani stydlivý nerd, neustále zavřený ve svém doupěti, který to umí s technologiemi lépe než s lidmi. Jen s tím rozdílem, že konkurz na roli divného ajťáka vyhrála hezká slečna.

CPY, Velikost: 23.31 GB

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo