Motivační Řečníci

greg plitt

GREG PLITT

Greg Plitt byl Americký fitness model, herec, a bývalý Army Ranger. Zemřel ve věku 37 let, kdy ho při natáčení srazil vlak. Narodil se 3. listopadu 1977. Je držitelem rekordu, kdy jeho tvář se objevila na více než 100 fitness časopisů a to v řadě za sebou, aniž by vynechal jediný rok. Mohli jste ho zahlédnout ve filmu Terminator Salvation. Má na kontě spousty úspěchů a ocenění. Je označován za jednoho z nejvíce „zdravě“ vypadajících Američanů.

eric thomas

ERIC THOMAS

Eric Thomas je motivační řečník, který se narodil svobodné, teprve dospívající matce. Zanechal střední školy a stal se z něho bezdomovec, kdy obýval ulice Detroitu po dobu dvou let. Když byl Thomas bezdomovcem, potkal kazatele, který mu změnil život. To ho inspirovalo, vrátil se zpět do školy, nakonec úspěšně vystudoval vysokou školu, kde se seznámil v té době se svou ženou a oženil se.

Nick Vujicic

Nick Vujicic

Nick Vujicic to v životě neměl lehké. Narodil se roku 1982 se vzácným syndromem, který postihuje jeho končetiny. Nemá vyvinuté ruce, nohy. Má pouze dva pahýly místo nohou, při čemž na jednom z nich má dva prsty. V dětství zažil drsnou šikanu, která ho málem dovedla až k sebevraždě. Nyní je šťastně ženatý, má 4 děti a navzdory svému handicapu žije šťastným životem. A co víc, dokáže plavat, jezdit na skateboardu a spoustu dalších věcí.

Team Fearless

Team Fearless

Team Fearless je motivační skupina, která má momentálně přes 2 miliony odběratelů na video portálu YouTube. Vytvářejí videa různých motivačních řečníků. Zaměřují se na seberozvoj. U motivace to rozhodně ale nekončí, vytváří také vlastní povzbuzující hudbu.

Ztracené Heslo