Order of Battle: Kriegsmarine

Sledovat Koupit Zde
8.2

Skvělý

Order of Battle: Kriegsmarine

Téma druhé světové války má jednu obrovskou výhodu. Skoro každý ji alespoň v hrubých faktech zná a rychle se zorientuje v situaci. Jasně víte, že záporák je ten s knírkem, že vlajka s červeným sluncem rozzlobila Ameriku a v základech máte přehled také o bojové technice. Je to vlastně takové domácké prostředí, k němuž rychle přilnete a cítíte se v něm jistě. Tahová strategie Order of Battle: Pacific toho využívá a zároveň dokazuje, že hex a tahy mohou být v moderním provedení stále přitažlivé.

V Order of Battle: Pacific byste mohli spatřit několik jeho předchůdců. Rozhodně je cítit základ z více než 20 let stařičkého Panzer General i kousek moderního klonu Panzer Corps. Ve výčtu podobných strategií by se dalo pokračovat hodně dlouho. Zejména v poslední době se na mobilních zařízeních objevují různé strategické tituly, které spojují pěkné hexové mapy, hezky provedené jednotky a tahový systém. Například 1942 Pacific Front, 1941 Frozen Front od Handygames.

Zpočátku jsem nevěřil, že Order of Battle: Pacific může být něčím výjimečná. Předpokládal jsem, že pokud to dobře půjde, bude z ní příjemná oddychová strategie na pár večerů, k níž se po recenzování zřejmě už nevrátím. Mýlil jsem se. Takto dobře zpracované tichomořské bojiště, které uspokojí široké spektrum hráčů a obsahuje skvěle provedené pozemní i námořní bitvy jsem dlouho nehrál. Jestli vůbec někdy.

Velikost: 1,3 GB // Plaza

  • Hra obsahuje všechny předešlé DLC
  • V posledním DLC najdete např. 50 nových jednotek, 9 scénářů a jiné...

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo