Pro Evolution Soccer 2017

Fantastická hratelnost
Sledovat Koupit Zde
8

Skvělý

4.8

Uživ. Průměr

Pro Evolution Soccer 2017
Pro Evolution Soccer 2017

Připomíná to ty nejlepší romantické příběhy, jaké se kdy zrodily na zeleném pažitu. Šokující řecký triumf na Euru 2004. Leicester zvedající nad hlavu pohár pro anglického šampiona. David Beckham a jeho dva rohové kopy v posledních sekundách finále Ligy mistrů. No a taky PES 2017. Nevelký rozpočet, chybějící licence, za souseda tyčící se obr od EA Sports. Z toho vycházejí vážně titěrné šance na úspěch. A navzdory tomu všemu si už po pár minutách hraní uvědomíte, že tentokrát se v Konami urodilo něco speciálního.

Nejkrásnější sport na světě

Není to žádná revoluce. Nic, z čeho by vám přecházely oči. Nebude se konat žádné padání na zem v slzách a roztřesené děkování Bohu za druhý příchod fotbalového Krista (jeho první avatar měl mužný knír a hrál za Bohemku). Jde prostě jenom (jenom!) o fotbal, který je zase o něco zábavnější a plynulejší než předchozí díl. O fotbal, který se většinu času a většinou mechanik trefuje přímo do šibenice a jen sem tam způsobí otřes mozku chudákovi ve třicáté řadě. O fotbal, který je tak dobrý, že jste něco takového pravděpodobně ještě neviděli.

CPY, Velikost: 10,7 GB

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo