Sniper Ghost Warrior 3

Sledovat Koupit Zde
6

Ujde

Sniper Ghost Warrior 3

Vydejte se za nepřátelské linie v nejmodernější vojenské střílečce. Hrajte jako americký odstřelovač vysazený v Gruzii, v blízkosti ruské hranice. Vyberte si svou cestu ke splnění misí v nesmiřitelném světě.

Staňte se sniperem: Zaměřujte cíle na velkou vzdálenost. Roli hraje nastavení elevace, rychlost a směr větru, kontrola dechu i pevná pozice a vybrat si můžete i zbraň a kulku.

Staňte se duchem: Sledujte své nepřátele a eliminujte je tiše, máte široký výběr chvatů. Pokročilé možnosti hry v tajnosti zahrnují průzkum dronem a vertikální navigaci.

Staňte se bojovníkem: Získejte řadu pokročilých zbraní a upravte si je podle potřeb své mise a svého osobního stylu. Vyberte si útočné pušky, brokovnice, kulomety, a dokonce i výbušniny.

Staňte se všemi třemi: Jste americký odstřelovač vysazený za nepřátelskými liniemi v Gruzii, blízko ruských hranic. Brutální vojenští diktátoři se zmocnili části této oblasti a je na vás, abyste zabránili pádu celé země do chaosu.

Zkoumejte velké mapy světa s dynamickým počasím a střídáním dne a noci, což má skutečný dopad na vaši hru a rozhodnutí. Sniper Ghost Warrior 3 je příběhem bratrství, víry a zrady v zemi smáčené krví občanské války.

Velikost: 42 GB // BALDMAN

Crack od BALDMAN - stáhnout // stáhnout // stáhnout // stáhnout // stáhnout //

INSTRUKCE

  • Zkopírujte obsah archivu do složky Sniper Ghost Warrior 3 (Nahraďte soubory)
  • Zapněte SSELauncher.exe a klikněte zde na ikonku hry
    • Jestli se objeví jakékoliv problémy se spuštěním hry, zkuste následující: - Vypněte antivirus, firewall a zkuste zapnout SSELauncher.exe jako administrátor - Nebo klikněte pravým na herní ikonku v SSELauncher.exe -> Properties (Vlastnosti) -> Odškrtněte "Inject SmartSteamEmu" -> Save (Uložit) -> zkuste hru spustit v tomto módu

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo