Videa

Motivační videa s CZ titulky.

Greg Plitt – Vnitřní Hrdost [Cz – Titulky]

Video je úryvkem části z originálně 50 minutového videa, které bude následovat a rozšíří sbírku interaktivního kalendáře transformačního kalendáře, pr...[Číst Více]

Greg Plitt – Kráčej Vpřed [Cz – Titulky]

Kráčej Vpřed - tak jsem nazval mix videí Grega Plitta. Je to osmiminutová čirá motivace, která jak doufám, vám zvedne náladu a zlepší den. Ať se daří.

Greg Plitt – Dnes [Cz – Titulky]

"Dnes" vám Greg Plitt poví o tom, jak tohle slovíčko DNES drží neskutečnou váhu. Jestli chcete vědět, jak mocný význam to slovo má, pak klikněte.

Greg Plitt – Šampióni Usínají Snadněji [Cz – Titulky]

Šampióni Usínají Snadněji - jedna z Gregových perel, kterou pronesl během svého cvičení. Video zpracoval Luky, nová posila webu :)

Greg Plitt – Steroidy V Raném Věku [Cz – Titulky]

Greg Plitt promlouvá o následcích, které nastanou, když používáte steroidy. Můžete obelhat lidi kolem, ale svůj odraz v zrcadle neoklamete.

Greg Plitt – Život Je Hazard [Cz – Titulky]

Život je hazard - přesně takový nese název motivační videoblog od Grega Plitta, které má neuvěřitelnou hloubku k zamyšlení.

Greg Plitt – Let Balónem

Pojďte se s Gregem společně proletět při letu balónem a uzřete video, které je dostupné pouze pro členy Gregovy stránky. Kdo z vás už někdy letěl baló...[Číst Více]

Greg Plitt – Cvičební Partner [Cz – Titulky]

Greg Plitt v tomto videu promluví zvláště metaforicky o tom, jak je důležité mít parťáka ve fitku. Také se dozvíte něco z jeho raného dětství.

Greg Plitt – Ramena I – „Cviky“ [Cz – Titulky]

Přeloženo z odposlechu. Každý cvik má 4x opakování ve formě pyramidy: Cvik začneme s lehkou váhou, u které jsme schopni zvládnout 15 zdvihů Cvik prová...[Číst Více]

Ztracené Heslo