Watch Dogs 2

Sledovat Koupit Zde
8

Skvělý

Watch Dogs 2

Marcus má svůj specifický přístup a schopnosti, které ho krátce po začátku hry dostanou do hackerské skupiny DedSec, kde začíná váš odboj a vzpoura proti korporacím, vládám a jiným hackerským skupinám. Vaším úhlavním nepřítelem je sice nějaký Dušan Nemec, ale ten stojí spíše na pozadí. Jednou tak bojujete proti jedné korporaci, pak proti druhé, následuje FBI, nějaký gang a tak dále a tak dále. Na jakoukoliv zajímavou příběhovou linku či alespoň vedlejší zápletku zapomeňte.

Všemi příběhovými misemi se vine ono nudné: „Oni jsou velcí a zlí, chtějí zneužívat naše osobní data, a to si nenecháme líbit. Jdeme hackovat!“ Což o to, nudný a stereotypní příběh bych dokázal hře odpustit, ale na oplátku bych od ní chtěl třeba zajímavé postavy s dobrými dialogy. Jenže to vypadá, že na scénáři Watch Dogs 2 pracoval amatér, po kterém to pak přepisoval mistr Lindelof.

INFORMACE O HŘE

Hrajte za Marcuse Hollowaye, skvělého mladého hackera žijícího v kolébce technologické revoluce, San Franciscu. Přidejte se k nejznámější hackerské skupině DedSec, spusťte největší hack v historii a vyřaďte ctOS 2.0, což je invazivní software monitorující a manipulující občany v masovém měřítku.

  • Prozkoumejte obrovský a dynamický otevřený svět plný herních možností.
  • Hackněte libovolné připojené zařízení a převezměte kontrolu nad infrastrukturou města.
  • Naučte se různé dovednosti, které nejlépe sednou vašemu hernímu stylu, a vylepšujte své hackerské nástroje - autíčka na dálkové ovládání, čtyřrotorové drony, zbraně vytisknuté na 3D tiskárně a mnohem více.
  • Díky zcela novému stylu hry pro více hráčů zůstaňte v kampani hry Watch Dogs pro jednoho hráče souvisle připojeni ke svým přátelům.

CPY, Velikost: 24 GB

Zanechejte Odpověď

Vaše emailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Vyplňte *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Ztracené Heslo